Ebru Kursumuz Hakkında

Ebru derslerimiz 5 Haziran 2021 de yeniden başlıyor…

2007 yılında başladığımız ebru kursumuza, Ümraniye’deki sanat merkezimizde devam ediyoruz. Geniş bir bahçe içinde, baştan sona sanat faaliyetleri düşünülerek tasarlanmış olan atölyemiz, tüm ulaşım araçlarına çok yakın bir konumdadır.

Covid 19 salgını dolayısıyla, bu sene yapacağımız derslerimize, her bir gurup için en çok 4 öğrenci kabul edilmektedir. Her ebru öğrencisi kendine ayrılan teknede ders süresince rahatsız edilmeden çalışabilmektedir.

Cumartesi günleri, yapılmakta olan ebru derslerimize kayıtlarımız dolduğu için, pazar günü gruplarına kayıt olabilirsiniz. Pazar günleri de 10:00 13:00 ile 14:00 17:00 saatleri arasında ders yapılacaktır. Kayıt yaptırmak için  Kurs Başvuru Formu’nu doldurup, merkezimize gelebilirsiniz.

Ebru derslerimizde kullanılmakta olan her türlü malzeme, merkezimizce karşılanmakta ve en kaliteli ebru malzemeleri ebru kursumuzda kullanılmaktadır.

Ebru kursumuzda sırasıyla; hafif ebru, battal ebru, hatip ebrusu ve lale ebrusundan başlayarak tüm çiçekli ebrular sırasıyla öğretilmektedir.  

Detaylı bilgi için sanat merkezimize bekleriz.

NOT: Derslerimize 16 yaşından küçükler kabul edilmemektedir.

Merkezimizin konumu için tıklayınız.

Ebru Kursu Başvuru Formu