Genel Bakış

Dokusu Sanat bir Emaytek Ltd. Şti. kuruluşudur.  2006 yılından beri sanat eserleri ve organizasyonları ile ilgili faaliyetlerde bulunmakta olan merkezimiz Ümraniye – İstanbul’da yer almaktadır.

İnternet sitemizden yapacağınız online kredi kartı alışverişlerinizde “izyco” ödeme yöntemi kullanılmaktadır. Bu ödeme yöntemi günümüzdeki en güvenli online ödeme yöntemlerinden biridir. Detaylı bilgi için https://www.iyzico.com/ u ziyaret edebilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri

Banka Havalesi ; Şirket iban hesabımıza, aldığınız esere ait “sipariş kodu” nu belirterek havale – eft yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ; Alışverişlerinizde kredi kartı ile peşin yada taksitli olarak satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde en güvenli ödeme yöntemlerinden biri olan izyco kullanılmaktadır.

Nakit : Galerimize gelerek nakit ödeme yapabilir ya da firmamız pos cihazlarından direk ödeme yapabilirsiniz.

Eser Teslimatı 

Doğrudan Teslim : Galerimize gelerek satın aldığınız eseri direk teslim alabilirsiniz.

Kargo : Online olarak satın aldığınız eser, uygun şekilde paketlenmiş olarak herhangi bir kargo firması ile, belirttiğiniz adresine gönderilir.

Aynı Gün Teslimat ; Acil teslim almak istediğiniz eserleri, mesafeye göre hesaplanacak bir ücret karşılığında aynı gün özel araçlarla adresinize teslim edebiliriz. Bu hizmet sadece İstanbul ili sınırları için geçerlidir. 

Geri Ödeme Ve İade

Geri ödeme ve iade politikamız 15 gün boyunca geçerli olur. İnternet sitemizden aldığınız herhangi bir eseri aldığınız tarihi takip eden 15 gün boyunca iade edebilir ve koşulsuz olarak ücret iadesi alabilirsiniz. 15 günlük sürenin aşılması halinde eser iadesi mümkün değildir.

İade etmek istediğiniz eser, size gönderdiğimiz ambalajında ve hasarsız olmalıdır. Eğer eser çerçeveli olarak alındıysa çerçevesinde de hasar veya çizik olmamalıdır. Aksi takdirde eser iadeniz kabul edilmeyebilir.

İnternet sitemizden aldığınız herhangi bir eseri, dilediğiniz zaman makul bir oran kesintisiyle iade edebilir ya da başka bir eserle değiştirebilirsiniz.

İadesi Mümkün Olmayan Eserler

– Kişiye özel tasarlanan eserlerin iadesi ve geri ödemesi mümkün değildir.

Geri ödeme işlemini tamamlayabilmeniz için eseri teslim aldığınız tarihi belirtir belgeyi ibraz etmeniz gerekmektedir.

Geri Ödeme

İade ettiğiniz eser bize ulaştıktan sonra, tarafınıza bir bilgilendirme e-postası gönderilir. Ve takip eden 3 iş gününde eser, hasar tespiti için incelemeye alınır. İnceleme sonucunda iadesi uygun bulunan eserin geri ödemesi 5 iş gününde bize bildirdiğiniz banka hesabına yapılır.

Kargo İadesi

İade edeceğiniz eserin her türlü gönderim masrafı tarafınızca ödenir, eğer eser size ücretsiz kargo olarak gönderildiyse, o gönderime ait ücret de sizden tahsil edilir.

Yardıma İhtiyacınız Mı Var?

Bize {email} adresimizden ulaşabilirsiniz.

Duyuru

Online
Alışveriş Başladı

Sanat Koleksiyonu

2006 Yılından beri faaliyette olan internet sitemizden, online olarak sanat eseri satın alabilirsiniz.